Հայ

Վայոց ձորի տարածաշրջանային պետական քոլեջի աշխատակազմ


Խաչանուշ Սարգսյան

Տնօրենի տեղակալ, քիմիայի դասախոս

Մարո Վաղարշակյան                                   

Տնօրենի ուսումնական աշխատանքների գծով տեղակալ, ինֆորմատիկայի դասախոս

Լուսյա Մարտիրոսյան

 

Գլխավոր հաշվապահ

Էլյա   Սարգսյան              

Տնօրենի դաստիարակչական աշխատանքների  գծով տեղակալ, Հայոց լեզվի և խոսքի մշակույթի հիմունքներ առարկայի դասախոս

Մեհրանուշ Սահակյան               

Տնօրենի ֆինանսաիրավական աշխատանքների գծով տեղակալ, Իրավունքի  հիմունքներ  առարկայի դասախոս

Լուսինե Նահապետյան                      

Գրադարանավար,

Հայոց լեզվի և խոսքի մշակույթի հիմունքներ առարկայի դասախոս

Սաթենիկ Բաբայան

Գործավար

Գոհար Ավետիսյան

Օպերատոր

Մհեր Սահակյան

Տնօրենի տնտեսական աշխատանքային գծով տեղակալ

Վան Միքայելյան              

Web ծրագրավորման հիմունքներ առարկայի դասախոս

Սուսաննա Հակոբյան               

Հաշվապահական հաշվառում առարկայի դասախոս

 

Արմինե Միքայելյան

 Հայոց լեզվի և գրականության դասախոս

 

Անահիտ Մաշինյան                       

Ձեռնարկատիրական իրավունք առարկայի դասախոս

Լուսինե  Սիմոնյան                       

Էկոլոգիայի  հիմունքներ առարկայի դասախոս

Սյուզաննա  Սարատիկյան                      

Անգլերեն առարկայի դասախոս

Հակոբ Սարգսյան              

Անվտանգություն և առաջին օգնություն առարկայի  դասախոս

Մերի Թովմասյան          

Ռուսաց լեզու առարկայի դասախոս

Ռուզան Բարսեղյան             

Պատմության դասախոս

Նաթելա Ասատրյան                       

Իրավագիտական  առարկների դասախոս

Կարեն Մարտիրոսյան

Ֆիզիկական կուլտուրայի դասախոս,

Աննա Գալստյան                

Հայոց լեզվի և գրականության դասախոս

Հասմիկ Գևորգյան                       

Ֆինանսների հիմունքներ առարկայի դասախոս

Անահիտ   Հակոբյան

Միկրոսխեմատեխնիկա առարկայի  դասախոս

Արամ  Շամբարյան             

Ֆիզիկական կուլտուրայի դասախոս

Մերի Մարգարյան              

Մաթեմատիկայի դասախոս

Պողոսյան աշխեն

Համակարգչային կաբինետի հսկիչ

Արմինե  Գասպարյան                       

Ֆիզիկայի դասախոս

Ռազմիկ   Խաչատրյան

Ավտոմոբիլի ընդհանուր կառուցվածքը  առարկայի  դասախոս

Վարդուշ Նազարյան

Խոհարարության վարպետ

Սարգսյան Բագրատ

Փայտամշակման և փորագրության վարպետ

Դավթյան Անրի

Գինեգործության վարպետ

Անուշավան Մովսիսյան

Գինեգործության վարպետ